İzin Modülü

ROKOFİS İK ile izinleri, akıllı ve esnek platform üzerinden yönetin! ROKOFİS İK, ilk izin talebinden son onaylamaya kadar dinamik ve esnek panel kullanımıyla zaman tasarrufu sağlayarak, çalışanların izin yönetimini kolaylaştırır.

HEMEN BAŞVUR

İzin yönetimi

ROKOFİS İK ile dilediğiniz kısıt ve koşullarda izin tipleri tanımlayabilirsiniz. Resmi tatilleri ve özel izinleri aynı anda yönetebilirsiniz. ROKOFİS İK çalışanların ihtiyacı olan hastalık izni, annelik izni veya evlilik izni gibi farklı tiplerde, sınırsız izin tahakkuku ve izin devretme işlemini destekler ve size özel izin kırılımlarıyla izin tipini detaylandırmanızı sağlayacak platform sunar.

İzin yönetimi

Onay gerektiren izin tiplerinde belge ibrazı talep edildiğinde raporlar ya da belgeler sistem üzerinden gönderilebilir ya da izin dökümanlarına kaydedilebilir. İzin tiplerine göre izin talebinin mobilden ya da direkt insan kaynaklarına şahsen yapılması gerektiğinin bilgisini işletme sistem üzerinde belirleyebilir.

Kademeli onay süreçleri

ROKOFİS İK izin yönetimiyle çalışanlar, yöneticilerinden hızlı bir şekilde izin talep edebilir ve yöneticinin izni düzenlemesi durumunda mail üzerinden gönderilen bir bildirimle haberdar olabilir. Ayrıca, yöneticiler ROKOFİS İK izin yönetimi ile gerçek zamanlı olarak hangi çalışanın izinde olduğunu, izni yaklaşan çalışanları ve herhangi bir çalışanın izin geçmişini görebilirler. Talep edilen iznin önce departman şefine, onaylanmasının ardından ilgili birim müdürüne düşmesi gibi sistem üzerinde kademelendirme yapılabilir. İzni kimin onaylayabileceği sistem üzerinden atanabileceği gibi alınan izin maillerinin hangi ilgili kişilere gideceği de aynı şekilde tanımlanabilir.

İzin yönetimini ROKOFİS İK'ya bırakın, zamanınız size kalsın!

  • Personel bu izinleri kolayca mobil veya tablet üzerinden talep edebilir.
  • Talep edilen bu izinler anlık olarak yöneticilere mail olarak gider.
  • Yöneticiler izinleri onayladıklarında bir üst yönetici tanımlıysa ona, değilse direkt olarak onaylanır.
  • ROKOFİS İK izin yönetimi, karmaşık yıllık izin hesaplama süreçlerini sizin yerinize yapar.
  • Çalışan her izne çıktığında ilgili izin hakkı, izin bakiyelerinden otomatik olarak düşer. Sistem bunu otomatik olarak kendi yapar, manuel müdahale gerektirmez.